Фотограф зі Львова переміг у міжнародному фотоконкурсі National Geographic

Фото: Facebook Artur Abramiv
Робота хлопця стала найкращою серед 32 обраних зі всього світу.?

Українці рулять!? Львівський фотограф Артур Абрамів переміг у міжнародному фотоконкурсі від National Geographic Treveller India "World Public Transport". Фотопроєкт присвячений різноманіттю видів громадського транспорту з усього світу.

Відомо, що з багатьох світлин з усього світу відібрали 32 найкращі. Потім визначили три переможці. А вже серед них перше місце посів українець Артур Абрамів. Також фотографію опублікували на головному сайті NatGeo, та у серпневому номері видання National Geographic Traveller India.

Світлина була зроблена ще у 2018 році в електричці Мукачеве-Львів. Нею автор хотів передати ту емоційну близькість між людьми, яка часто виникає у поїздках. 

"На фото ми бачимо, як кондуктор продає квитки, а пасажири звично їдуть цим потягом, щоб повернутися з Карпат. Пасажирам подобається затишок, там вони їдять і п’ють. Деякі пасажири із задоволенням читають улюблені книги, а інші грають у карти. Будь-які конфіденційність та особисті межі швидко стираються", – пише Артур.

І справді - наче простий кадр, але який такий магічний.?

Фото: Facebook Artur Abramiv
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту