Знімок воєнного фотографа продали на аукціоні за 75 тисяч євро

Фото: sothebys.com
Фотографію "Падаючий солдат" зробив у 1936 році Роберт Капа.

На спеціальному фотоаукціоні Sotheby's, що проходить у Парижі, 11 листопада продали справжній витвір мистецтва - знімок воєнного фотографа Роберта Капи "Падаючий солдат". Його оцінили у 75 тисяч євро (майже 2 млн 25 тисяч грн). Відомо, що фотографію зробили 1936 року під час Громадянської війни в Іспанії, пише видання The Eye of Photography.

На світлині Роберта Капи зображений ополченець в момент смерті від пострілу у голову. Через рік після моменту, коли було зроблене фото, його опублікували в журналі Life. Після того робота стала символом воєнної фотожурналістики та принесла Капі міжнародне визнання. 

Додамо, що на зворотному боці знімка, який продали на аукціоні, знайшли ще позначки олівцем, штамп з ім'ям фотографа та логотип фотоагентства Alliance Photo, яке існувало з 1934 по 1939 рік.

Фото: sothebys.com
Фото: sothebys.com
Матерiали по темi
Фото, на якому Бенксі "в роботі", увійдуть до книги про художника (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту