Фотозабави: "імпічменте, отмєна" - перевір, чи добре ти знаєш Трампа

Галас навколо 45-го президента США не вщухає і цього разу він закінчився на позитивній ноті для самого президента - "імпічменте, отмєна", якось так сказала б Jerry Heil, якби її пісня була про Трампа.

05 грудня Сенат (верхня палата Конгресу США) виправдав Дональда Трампа в процесі імпічменту за обома пунктами звинувачення - зловживання владою та перешкоджання роботі Конгресу.

Дональд продовживатиме свою роботу, а ми - свою. Пропонуємо на цій ноті зіграти з нами в гру на уважність і зрозуміти, чи добре ви знаєте Дональда Трампа.

Для цього давайте уявимо, що Jerry Heil (інтерв'ю зі співачкою - тут) співає "Імпічмент, отмєна!", і знайдемо 5 відмінностей на фотографіях американського президента.

1
Дізнатися відповідь ???
2
Дізнатися відповідь ???
3
Дізнатися відповідь ???
4
Дізнатися відповідь ???
5
Дізнатися відповідь ???

Фото ? Flickr @whitehouse

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту