Франція послаблює карантин: тепер можна виходити з дому, але з пояснювальною запискою

Photo by Alexander Kagan on Unsplash

Влада Франції почала знімати карантинні обмеження, які запровадили через пандемію коронавірусу. У країні відкриваються всі магазини (крім торгових центрів) і скасовуються перепустки для виходу з дому, пише 34travel.me.

Тепер тим, хто вирушає на роботу, досить мати пояснювальну записку або довідку з роботи про те, чому вони покидають дім. У ній має бути зазначений час поїздки. Цей документ можуть запитати в громадському транспорті. За його відсутність - штраф €135.

Людям в місті доведеться постійно бути в масці та дотримуватися безпечної дистанції. На підлозі в переходах і на станціях метро нанесуть стрілки і розмежувальні лінії, позначать місця, які можна займати. У вагонах деякі сидячі місця перетягнуть стрічкою. На кожній платформі метро встановлять пристрої для дезінфекції рук за допомогою ультрафіолету. Але пасажирам також радять запастися антисептиками.

У країні також відкриються ринки, але будуть закриті театри, концертні зали, музеї, кафе, ресторани, парки і сквери. Відвідувати останні зможуть тільки ті, хто займається спортом на відкритому повітрі. Муніципальна влада буде сама вирішувати питання про доступ до озер і морських пляжів.

Також найближчим часом відновлять роботу школи.

У Франції з початку епідемії зафіксовано понад 177 тисяч випадків хвороби COVID-19 (більше 26 тисяч - смертельних). 56 724 особи вже одужали.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту