Француз почав виробляти вино з "Гри престолів" – HBO спочатку хотіла заборонити, а тепер вирішила купити (фото)

Справжнє вино "з Дорну" таки існує і вже надійшло у масовий продаж.

Винороб з Франції Барде Кабрал – ще той фанат телесеріалу "Гра престолів". Усі свої враження від стрічки він продемонстрував доволі оригінально – придумав вино під назвою "Гра престолів", повідомляє Reuters.

"Моя мета полягала в тому, щоб зробити вино, яке справді з Дорну", - каже чоловік. Він декілька разів перечитував однойменний роман Джорджа Мартіна та передивлявся серіал.

"Мене це надихнуло. Я вивчав складні мапи фантастичної землі, намагаючись уявити, яке вино пили б там", - завзято розповідає Кабрал.

І у нього, як кажуть знавці цієї справи, вийшло. Ароматне вино з яскравою палітрою спецій, інтенсивний колір, міцний насичений смак з фруктовими нотками – це воно. Вже можна придбати каберне совіньйон, ред бленд, піно-нуар і шардоне. Ммм, аж слинки течуть!

Фото: facebook.com/gameofthroneswines

Та після того, як чоловік виготовив близько 30 тисяч пляшок, він отримав лист від НВО, у якому телекомпанія просить припинити виробництво. Барде Кабрал поки цього не зробив. Тому НВО попросила продати їм існуючі акції.

Чим закінчиться ця тяганина – дуже цікаво. Але факт залишається фактом. Сага "Гра престолів" добігає завершення, а вино "з Дорну" залишається навічно. Рецептик же є.

Фото: facebook.com/gameofthroneswines

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту