Французька база підводних човнів стане центром цифрового мистецтва (фото)

Першу виставку проведуть у квітні 2020 року.

У французькій провінції Бордо відкриють найбільший у світі центр цифрового мистецтва. Він розташується у колишній базі підводних човнів часів Другої світової війни, пише My modern met.

Bassins de Lumières - так буде називатися новий арт-центр. Він займатиме площу 13 тисяч квадратних метрів.

Першу виставку центру присвятять роботам австрійського художника Густава Клімта. Нагадаємо, нещодавно його картину за 13 мільйонів євро випадково знайшов італійський садівник. 

Окрім Клімта, у центрі показуватимуть цифрові виставки, присвячені іншим відомим художникам, а також сучасному мистецтву.

Двері центру відкриються 16 квітня 2020 року. За проєкт відповідає Culturespaces, у доробку якого вже є подібний простір - Atelier des Lumières, який створили на базі чавуноливарного заводу в Парижі.

Фото: mymodernmet (Culturespaces – Nuit de Chine ; © De Agostini Picture Library / E. Lessing / Bridgeman Images ; © akg-images / Erich Lessing)

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту