Французький суд дозволив качкам крякати, а гусям гелготати

Photo by niklas_hamann on Unsplash
На домашніх птахів поскаржився сусід, якому вони заважають насолоджуватися тишею.

"Качки перемогли" – таке остаточне рішення прийняв суд комуни Дакс у Франції, відкинувши скаргу сусідів на те, що шум від птахів порушує спокій невеличкого містечка, повідомляє Reuters.

Мадам на ім'я Домінік Дауте утримує загін птиці, у якому близько 60 качок та гусей. На них поскаржився сусід, мсьє Дюбуа, що недавно переїхав з міста до сільскої місцевості, аби насолоджуватися тихою старістю. Мирно врегулювати питання не вдалося, тож сторони пішли до суд.

Суд виміряв шум від крякання качок та геглготання гусей і постановив, що воно – у допустимих межах. 

"Я дуже тішуся рішенню суду, бо не хотіла забивати качок", - заявила щаслива господиня.

Останнім часом такі судові процеси у Франції – не рідкість. Містяни, що перебираються до села, намагаються оскаржувати у суді традиційний уклад життя, який там заведений, вимагаючи для себе повної тиші та спокою. Однак поки містяни програють селянам. Нещодавно суд прийняв сторону півня Моріса, якому дозволили співати раннього ранку, незважаючи на скарги сусідів. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту