"Франкенштейн" з Бенедиктом Камбербетчем безкоштовно покажуть на YouTube

Фото: Instagram nationaltheatre

На офіційній сторінці National Theatre у YouTube покажуть сценічну адаптацію Ніка Діара роману Мері Шеллі "Франкенштейн". Режисером вистави є Денні Бойл (відомий за фільмами "Стів Джобс", "Мільйонер з нетрів", "На голці"). А головні ролі там виконують Бенедикт Камбербетч і Джонні Лі Міллер, пишуть на офіційному сайті.

Вперше виставу поставили на сцені Королівського національного театру Великобританії у 2011 році.Тоді вона стала міжнародною сенсацією, адже в кінотеатрах по всьому світу її подивились понад 800 тисяч людей.

На час карантину Королівський національний театр запустив проєкт "National Theatre at Home", завдяки якому виставу "Франкенштейн" можна подивитись абсолютно безкоштовно. Вона буде доступна на каналі з 30 квітня по 7 травня. Прем`єра о 21:00.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту