Футбол допомагає дітям впоратися зі стресом: висновок вчених

Photo by Adrià Crehuet Cano on Unsplash
Науковці радять віддавати дітлахів саме у командні види – це корисно для психологічного здоров'я.

Американська медична асоціація провела велике дослідження про вплив спорту на дітей, які пережили травмуючі події. Участь у ньому взяли майже 10 тисяч осіб. Як повідомляє osvitoria.media, автори роботи дійшли висновку, що захоплення спортом і активний спосіб життя допомагають дитині ефективно впоратися з пережитими психологічними труднощами та стресом.

"Діти, які зіткнулися з травмуючим і складним досвідом в молодшому віці, подорослішавши, менше страждали від депресій і розладів завдяки спортивним заняттям у підлітковому віці", — зазначила головний автор дослідження, педіатр і науковий співробітник служби охорони здоров’я США доктор Моллі Істерлін.

Дослідження також показало, що позитивний вплив спорту на травмовану дитину зовсім не пов’язаний з тривалістю і інтенсивністю фізичного навантаження. У будь-якому випадку у спорті є щось таке, що робить дитину більш психічно стійкою.

"З командних ігор і групових видів спорту можна витягти масу життєвих уроків. Ви повинні старанно тренуватися і працювати, розуміти, як перемогти, але що найголовніше — вчитися програвати", — прокоментувала доцент спортивної кафедри Федерального університету в Австралії Рошель Еймі.

Все це, продовжила експерт, допомагає дітям відчувати менше стресу в звичайному житті, покращує їх взаємодію з оточуючими і підвищує самооцінку.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту