Футболіст київського "Динамо" забив диво-гол зі своєї половини поля (відео)

Карлос Де Пена відзначився точним ударом з 50 метрів.

Футбольний клуб "Динамо" (Київ) продовжує серію спарингів на тренувальному зборі в Туреччині. Черговим суперником підопічних головного тренера Олексія Михайличенка став клуб "Стремсгодсет" з Норвегії. І в цьому поєдинку справжній шедевр створив уругвайський легіонер "біло-синіх" Карлос Де Піна. В кінці першого тайму він пробив зі своєї (!) половини поля - і перекинув воротаря суперника. А до воріт було, 50 метрів, на хвилиночку!

Дивимося:

Сам матч "Динамо" - "Стремсгодсет" завершився з рахунком 3: 0. Ще два голи - на рахунку українців, Віталія Миколенка та Сергія Сидорчука.