Футболісти "молодіжки" України вийшли до 1/4 фіналу чемпіонату світу (ВІДЕО)

Юніорська збірна України з футболу під керівництвом тренера Олександра Петракова вперше в своїй історії потрапила до топ-вісімки найсильніших команд світу. І це ще не вечір!

Турнір 20-річних триває в Польщі. Наша команда посіла 1-е місце в своїй групі, здобувши дві перемоги на старті. Слідом за виграшем у команди США (2:1), у другому турі українці обіграли з мінімальним рахунком 1:0 команду Катару. У 3-му турі і Україну, і Нігерію влаштував нічийний рахунок 1:1.

А сьогодні збірна Олександра Петракова здобула впевнену перемогу в поєдинку 1/8 фіналу над Панамою. Рахунок матчу - 4:1. Голи забили форвард "Шахтаря" Данило Сікан (двічі) і гравці "Динамо" (Київ) Сергій Булєца та Денис Попов. Останній забив вже третій гол на турнірі, причому всі - головою!

До речі, збірна України U-20 вперше в своій історії вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу. Дивимося голи нашої команди!

Гол Сікана - 1:0:

Гол Попова - 2:0:

Гол Сікана - 3:0:

У другому таймі панамці відіграли один м'яч, але Сергій Булеца з "Динамо" відновив статус-кво - 4:1.

Гол Булеци - 4:1:

Наша збірна вперше вийшла до вісімки найсильніших команд молодіжної чемпіонату світу.

В 1/4 фіналу збірна України зіграє проти команди Колумбії.