Гаррі Поттер на карантині: Джоан Роулінг запустила сайт для всіх фанатів твору

Фото: Twitter J.K. Rowling
Там можна буде безкоштовно завантажити першу частину книги та послухати аудіоверсію "Гаррі Поттер і філософський камінь".

Фанати Поттеріани, тримайтесь!?

Джоан Роулінг запустила сайт за мотивами Всесвіту Гаррі Поттера. Авторка каже, що така онлайн-платформа допоможе відволікти дітей та фанатів чарівника на карантині. Про запуск сайту Роулінг повідомила на своїй сторінці у Twitter.

"Батькам, вчителям і опікунам, які стежать за тим, щоб діти розважалися, і намагаються їх чимось захопити, поки ми перебуваємо в ізоляції, може знадобитися трохи магії, тому я із задоволенням запускаю проєкт "Гаррі Поттер вдома", - написала вона.

Що можна знайти на сайті? Та все, що пов`язане з магією та улюбленим персонажем. Там є спеціальні матеріали Bloomsbury і Scholastic, відеоролики про магію, статті, вікторини, головоломки. Ще там можна безкоштовно отримати аудіоверсію книги "Гаррі Поттер і філософський камінь" англійською мовою на платформі Audible. А у квітні у безкоштовному доступі з`явиться електронна версія першої частини книги.

"Ми накладаємо на нудьгу заклинання вигнання!", - йдеться в описі на сайті. А в релізі проєкту написано так: "Вже понад двадцять років Гоґвортс є порятунком для всіх: читачів і шанувальників, молодих і дорослих. У такий дивний для нас час ми хочемо привітати вас у Гоґвортсі, який стане відпочинком для вас, вашої родини й тих, про кого ви дбаєте".  

Оновлення платформи будуть з’являтися на сторінках Wizarding World у Twitter, Instagram та Facebook або через розсилку на електронну пошту. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту