Гаррі й Меган написали книгу про своє життя в палаці та скандальний відхід з нього

Фото: wikimedia.org
Точніше, написали за них журналісти, але герцоги Сассекські поділилися ексклюзивними подробицями.

Британську королівську сім'ю чекають нові потрясіння. Уже в серпні планується вихід книги принца Гаррі і Меган Маркл під робочою назвою Thoroughly Modern Royals: The Real World Of Harry And Meghan ("Сучасні монархи: справжній світ Гаррі і Меган"). Очікується, що герцоги Сассекські будуть подані в книзі у дуже вигідному світлі, що при цьому кине тінь на їхніх королівських родичів, повідомляє Daily Mail.

Гаррі і Меган при цьому не будуть авторами. Цю місію вони доручили обраним журналістам, з якими зберігають хороші стосунки - Омід Шорбі і Каролін Дюран. З цими редакторами герцоги встигли поговорити до свого переїзду в Америку.

З чуток, королева і її соратники побоюються, що відверта книга може завдати непоправної шкоди монархії, яка до сих пір не оговталася від мегзіту. Вони розкажуть свою романтичну історію знайомства, про стосунки всередині сім'ї, рішення скласти королівські повноваження, переїзд спочатку в Канаду, а звідти - в США та нинішній етап життя.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту