Гендерна рівність: на Олімпіаді в Токіо прапори вперше будуть нести чоловік і жінка

Фото: olympic.org
Це нововведення відкриття та закриття Олімпійських ігор.

На спортивній Олімпіаді 2020 в Токіо вирішили повністю дотриматись гендерної рівності. На відкритті та закритті Олімпійських ігор у кожній збірній буде два прапороносці - чоловік і жінка. Про нововведення написали на офіційному сайті Олімпіади.

Таке рішення ухвалив Міжнародний олімпійський комітет з дотримання гендерного балансу. Крім того, комітет встановив, що всі збірні повинні бути представлені як мінімум однією жінкою й одним чоловіком.

"Олімпійські ігри в Токіо будуть першими гендерно збалансованими іграми в історії. Цього року в них візьмуть участь 48,8% жінок", - йдеться в офіційному повідомленні.

Відомо, що Олімпіада 2020 в Токіо відбудеться з 24 липня по 9 серпня. Паралімпійські ігри пройдуть з 25 серпня по 6 вересня 2020 року.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту