Фото: Аnnie Spratt/Unsplash

Гендерна рівність вбиває бажання займатися сексом, - психологи

На думку вчених, пари заплуталися, яку роль у сексуальних стосунках відіграють жінки, а яку - чоловіки.

Учені б'ють на сполох: молоде покоління стало рідше займатися коханням. І це на тлі популяризації рухів "чайлдфрі" і загальної невтішної демографічної ситуації.

Психолог Гленн Геєр з Університету штату Нью-Йорк в авторській колонці "Кінець сексу" спробував розібратися з причинами, що призвели до занепаду зацікавленості у "постільних справах". На його думку, відсутність сексу безпосередньо залежить від феміністичних рухів у світі. Зі сплеском рухів за гендерну рівність секс відходить на другий план. Точніше, за словами психолога, він став практично з ними не сумісним.

Ось як пише Глен:

"Втиснути секс у рамки політичної коректності, викреслити з процесу інстинкт, зберігши при цьому задоволення, неможливо. Коли ми наполягаємо, що немає чоловіків і жінок, а є люди, то забуваємо, що це не стосується сексу".

Жінки в XXI столітті заявили, що тепер є рівноправними учасниками сексуальних відносин. Водночас, чоловіки почали позбавлятися стереотипу "ми постійно хочемо сексу", "ми добувачі" та ін. Хоча з соціальної точки зору ці явища є позитивними, з позиції лібідо вони завдають шкоди. Секс стає нудним, і пари плутаються в тому, які ролі повинні у ньому відігравати.

Геєр впевнений, що людству доведеться винайти нові правила сексуальних відносин, які повинні перестати бути полем для гендерних битв. За словами психолога, секс - це час експериментів, в яких як чоловік, так і жінка повинні розкриватися повністю, виходячи зі своїх генетичних, історичних і психологічних бажань.

І тільки тоді він буде цікавий для сучасних пар.

Матерiали по темi
Неочікувано: супротивниці фемінізму імітують оргазм
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту