Гендерне питання: підраховано, скільки жінок буде у Раді нового скликання

Photo by Chris Barbalis on Unsplash
Лідери за кількістю депутаток – "Голос", "Європейська солідарність" та "Слуга народу".

За попередніми результатами виборів, у Верховній Раді IX скликання буде щонайменше 86 нардепів-жінок. Вони складатимуть майже 20% складу парламенту.

Як повідомляє УНІАН  з посиланням на слова депутатки, голови підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Ірини Суслової.

"Якщо тенденція збережеться, це буде справжній прорив. Жінки складатимуть 19% складу парламенту, тоді як в діючій Раді їх всього 12%. При цьому серед депутатів-списочників жінки складатимуть 27%, а серед мажоритарників – 11%", – зазначила вона.

За інформацією Суслової, рекордсменами за кількістю жінок будуть фракції "Голосу" (44,4%), "Європейської солідарності" (40%) та "Слуги народу" (27%).

Нагадаємо, ЦВК продовжує підрахунок голосів виборців. Лідерство зберігає "Слуга народу" з більш ніж переконливим результатом.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту