Генетик хоче створити додаток для "ДНК-знайомств"

Фото: Unsplash by National Cancer Institute
Соцмережа буде показувати користувачам лиш тих партнерів, які підходять їм на генетичному рівні.

Гарвардський генетик Джордж Черч вирішив поєднати дві сфери - науку та соцмережі. Знайшов варіант втілення свого задуму - хоче створити додаток для "ДНК-знайомств", пише N+1 з посиланням на інтерв'ю вченого.

Що це та як це працює? Дуже просто: соцмережа буде пропонувати користувачу лише тих партнерів, які підходять на генетичному рівні. Тобто тих, з якими у нього немає загальних рецесивних мутацій. 

Генетик заснував стартап DigiD8 (від скорочення D8 (англ.) - date, "побачення").

Під час реєстрації в додатку, користувач повинен буде ввести інформацію про те, носієм яких прихованих (рецесивних) мутацій він є. Перед цим, звісно, треба буде пройти обстеження. Далі вже алгоритм підбиратиме дійсних потенційних партнерів, уникаючи "невідповідних пар".

Таким чином під час знайомства в соцмережі чоловік і жінка будуть розуміти, що на генетичному рівні вони підходять один одному, та їм не загрожують потім спадкові хвороби чи відхилення у спільних дітей. "Машину" ж не обдуриш.?

Матерiали по темi
Реальні історії студентів, які шукають пару в Tinder: партнер на одну ніч чи кохання назавжди
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту