Генпрокурор зламав руку міністру - інцидент приховували більше півроку

Photo by Mat Reding on Unsplash
Курйозний випадок стався в Австралії, але поліція складу злочину не виявила.

Генеральний прокурор у своєму кабінеті зламав руку міністру, повідомляє theguardian.com. Цей випадок стався в Австралії ще у вересні 2018 року, але відомо про нього стало тільки зараз.

Генеральний прокурор Австралії Марк Спікман у своєму робочому кабінеті під час перерви займався армреслінгом зі своїм колегою - міністром з обслуговування клієнтів штату Новий Південний Уельс Віктором Домінелло. У результаті цього змагання у міністра діагностували перелом плечової кістки.

Міністр Домінелло, якого після інциденту бачили з пов'язкою на руці, "проходив лікування в системі державних лікарень", - сказав його представник.

Співпрацівників кабінету міністрів у зв'язку з інцидентом було опитано поліцією, але жодних звинувачень нікому не висунули.

І в нашій країні потрібен такий сильний генеральний прокурор, який всім чиновникам дасть зрозуміти, що в разі чого і руки їм попереламує прямо у своєму кабінеті.

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту