Героїнею мультсеріалу Disney вперше стала бісексуалка

Творчиня серіалу - теж бі, тому вмовила керівництво компанії на сміливий крок.

Днями авторка мультсеріалу "Совиний Дім " на каналі Disney Дана Террас підтвердила, що головна героїня шоу Лус Носеда є бісексуалкою, повідомляє Salt.

Про це Дана написала в Твіттері:

"Під час розробки шоу я відкрито висловлювала свої наміри включити до складу основних персонажів квір-дітей. Я зовсім не вмію брехати, тому провернути це непомітно було б складно, ха-ха. Коли ми отримали добро на зйомки серіалу, керівництво Disney дало мені зрозуміти, що я не можу уявити на каналі жодну з нетрадиційних форм відносин. Але я сама бі! І я хочу написати бісексуального персонажа, чорт забирай! На щастя, моя впертість принесла плоди, і тепер мене дуже підтримує нинішнє керівництво Disney".

За сюжетом серіалу, 14-річна американка домініканського походження Лус Носеда відкриває для себе магічний світ і намагається стати відьмою. В епізоді, який вийшов 8 серпня, була показана сцена танцю Лум з іншим жіночим персонажем, Еміті, на випускному балу.

Багато глядачів і колег підтримали Террас. Вони висловлюють думку, що "найщасливіше місце на землі" (слоган світу Disney) - це не тільки місце для натуралів.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту