Герой Боклана із серіалу "Слуга народу" розповів, як стають народними депутатами (відео)

Чуйко в іронічній формі перерахував всі способи, якими українські мажоритарники найчастіше купують голоси виборців.

Гречка, календарики або дерева, які вже давно посаджені.

Юрій Іванович Чуйко, знаменитий герой з серіалу "Слуга народу", закликав українців відповідально поставитися до процесу виборів.

Стас Боклан, який зіграв серіального персонажа, у новому ролику виступив одним з горе-мажоритарників, які намагаються будь-яким способом пролізти у парламент. Він іронічно перераховує усі "найходовіші" способи підкупити виборців в Україні. Серед них - гречка, календарики, спорудження шкіл дітям, фарбування лавочок та висаджування дерев.

Наприкінці ролика він дякує українцям, які повелися на його "гречкосійство", і називає їх "дурнями". В описі до самого відео йдеться: "Українці - не Дурні!".

Гірка іронія, сказав би "Йод", згадуючи усі покошені газони й дитячі майданчики, які моментально будуються напередодні виборів ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту