Герой мемів Шон Бін відмовився зніматися у фільмах, де його вбивають

За словами актора, це робить сюжет занадто передбачуваним.

Шон Бін відомий не тільки грою в популярному серіалі "Гра Престолів" і трилогії "Володар Кілець", але і тим, що його персонажів із завидною регулярністю вбивають у фільмах.

Так, Неда Старка у "престолах" стратили, Бороміра в кіноісторії Толкіна розстріляли з лука. Це навіть породило хвилю мемів, зробивши обличчя Шона Біна мега впізнаваним.

Але, мабуть, така слава актору не до душі. Шон заявив, що не буде зніматися у фільмах і серіалах, де його персонажа хочуть вбити. Про це він розповів в інтерв'ю таблоїду The Sun.

Актор зізнався, що фільми, де його вбивають, не приносять йому задоволення. Крім того, вони роблять сюжет кіно передбачуваним.

"Всі знають, що мій персонаж помре - у цьому весь я", - сказав Шон.

Через це йому навіть довелося сперечатися з продюсерами фільму, в якому він нещодавно знявся. Вони, за традицією, хотіли вбити героя актора, але в підсумку той відбувся тільки каліцтвами.

Аж за душу бере 😥.

Матерiали по темi
Найдорожчий серіал в історії: що відомо про майбутній проект Amazon по світу "Володаря кілець"
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту