Геймери 9 років створюють віртуальний світ "Володаря кілець" (фото, відео)

Коли "будівництво" закінчать - невідомо.

Так що ви знаєте про життя справжніх фанатів.

У популярній комп'ютерній грі Minecraft практично 10 років намагаються побудувати Середзем'я - світ, в якому бігали знамениті Фродо з кільцем і хоббіт Більбо Беггінс.

Команда Minecraft Middle Earth, яка займається "будівництвом", відтворює віртуальний світ до найдрібніших деталей, взятих як з кінотрилогії Джексона, так й оригінальних романів Толкіна.

Як повідомляє gentside.co.uk, геймер може пройтися Широм, де жили хоббіти, відвідати тунелі Морії і навіть заїхати у Мінас Тіріт - місто Королів, де розгорталися заключні події третьої частини "Володаря кілець".

Всі будівлі та об'єкти розробники будують вручну, при цьому не забувають розмістити на шляху гравця всі значущі точки для всесвіту Середзем'я - приміром, візок з феєрверками з першої частини трилогії Джексона. Відзначається, що не всі локації в Minecraft виглядають такими ж, як у фільмах: іноді розробники відтворювали об'єкти виключно із записів Толкіна, які відрізнялися від "кіношного" варіанту.

Також гравці зможуть повністю повторити шлях Братства Кільця - він у віртуальному Середзем'ї відзначений відбитками ніг.

І хоча світ хоббітів та інших істот із Середзем'я практично готовий, фінальну дату презентації проєкту поки не називають.

Все-таки створити величезній всесвіт із найдрібніших деталей - це вам не маєток у "Сімсах" побудувати. Робота 😂.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту