Гібридні вибори: Муркул, ТарЮля та Гриць Садомов

Уже п'ять кандидатів у президенти об'єдналися з недавніми опонентами з надією отримати 31 березня якнайбільше голосів. "Йод" за допомогою фотошоп-лабораторії провів "селекційну роботу", щоб побачити плоди генно-модифікованої політики по-українськи.

Вадим Рабинович першим "віддав свої голоси". За скільки - це поки що таємниця. Але рейтинги Юрія Бойка після цього справді підросли. І не дивно: ну, як не полюбити цього милого мутантика?!

Зрозумівши, що опозиційна платформа остаточно відпливла від їхнього берега, Євген Мураєв та Олександр Вілкул взялися за руки і пішли "своїм шляхом". Наїжджееою стежкою. Зустрінете - не лякайтеся. Це - муркул звичайний.

Найскладніший кандидато-гібрид утворився на основі Анатолія Гриценка. На його користь знялися з виборів Андрій Садовий, Дмитро Добродомов та інші (менш надокучливі) особи. Вийшов такий от симпатяга.

Над цим тандемом у соцмережах посміялися всі, кому не ліньки. Нам – не линьки! Такий генно-модифікований організм треба не на вибори, а на Євробачення відправляти. І сценічний псевдонім уже готовий: "Літаюча ТарЮля"!

Мало хто помітив, але й Петро Порошенко отримав "ген з боку" - в особі Сергія Кривоноса (заступник командира Сил спеціальних операцій). Ніс у гаранта не скривився, а от борода виросла.

І на десерт: нехай і не кандидат Дмитро Гордон, але все ж один з лідерів громадської думки так активно "топить" за Ігоря Смешка, що в свідомості багатьох вони зрослися в єдиний образ. І мають отакий вигляд.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту