Гігантський ріжок морозива "розтікся" по даху Mc`Donalds у Києві (фото)

Фото: MMR
Фаст-фуд компанія вперше за історію змінила зовнішній вигляд закладу в Україні.

МакДональдз придумав нову фішку, щоб зробити літо відвідувачів більш особливим. На Поштовій площі у Києві встановили 4-метрову фігуру фірмового морозива компанії – ріжка, пише MMR.

Вафельний стаканчик, з якого витікає десерт, видно неозброєним оком, адже його збільшили у 30 разів і помістили на дах закладу. Подібна кардинальна зміна зовнішнього вигляду найвідомішої "фаст-фуд точки" сталась вперше за весь час існування МакДональдзу в Україні.

Фото: MMR

Біля входу поставили також великі стаканчики МакФлурі та МакСанді. Виготовляли макети, які до слова, вийшли дуже правдивими, близько місяця. До роботи долучились декілька інженерів, конструкторів та архітекторів. На реалізацію проекту пішло 20 кубів пінопласту. Доставка гігантських смаколиків проводилась трьома машинами, а піднімали та вивантажували їх 8 висотників двома автовежами.

Фото: MMR

Директор з маркетингу МакДональдзу в Україні Ольга Васильєва прокоментувала: "Ми змінили зовнішній вигляд ресторану, щоб зробити літо наших відвідувачів особливим, а місту подарувати новий арт-об`єкт. Інсталяція нашого морозива на Поштовій площі простоїть весь теплий період".

Фото: MMR

Тому не зволікайте, а беріть друзів та йдіть на прогулянку на Поштову площу. Там візьміть собі їстівне морозиво та сфотографуйтесь на фоні гігантського неїстівного. І, можливо, саме ви запустите новий челендж?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту