Дами, заспокойтесь: голі хлопці на даху метро морозили свої фаберже не на честь 8 березня

Молоді й красиві видерлися у самісінькому спідньому на дах станції метро, щоби пропагувати здоровий стиль життя.

Один з трьох "качків", які позували у ранці під ясним, але доволі прохолодним сонцем Києва – Олександр Колодій. У Фейсбуці він залишив наступне повідомлення:

- Це було привітання не з 8 березня, а "рейд" за здоровий стиль життя. А привітання з 8 березня буде завтра на Хрещатику.

Ось таке прозаїчне пояснення, чого хлопці залізли на дах з чоловічим "завтра все буде". 

А українські жінки - наївні, розмріялися, що це заради 8 березня. Частина дівчат так розчулилася від своїх мрій, що пустила слину по Фейсбуку. А як інакше, коли "отак їдеш на роботу, вся голова забита буденними клопотами і тут така... краса :) І настрій піднімається", написала Яна Петрова.

Від імені перехожих жінок скажемо, що споглядати хлопців на морозі - це був цікавий досвід. Вони намагалися показати себе з найкращого боку – позували, демонструючи різні м'язи. А на вулиці +4. Люди ще у зимових куртках. Хтось почав перейматися, щоби хлопці не відморозили свої фаберже. Інші вирішили все побачити на власні очі.

Світлини з голими "качками" на морозі не залишили байдужими навіть чоловіків. У теплому Фейсбуці "сильна частина" написала, наприклад, такі коментарі:

Відповідаємо, 8 березня не скасували. І не збираються цього робити, бо це міжнародне свято, яке у прогресивному світі не пов'язане з радянським минулим. 8 березня вперше почали святкувати у США і продовжують це робити кожен рік на честь рівності жінок і чоловіків.

У нас 8 березня з іншим присмаком: жінці нагадують, що вона має бути дружиною, мамою. І саме ці нав'язані ролі викликають негативне ставлення у певної кількості українок до цього свята.

В українському суспільстві була пропозиція не скасувати свято 8 березня, а анулювати державний вихідний день з цього приводу. Однак жодного разу ця ініціатива не знаходить схвалення.

Дарія Давиденко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту