Фото: Yurko-Yurcash Yurchenko

Голі та зелені: El Kravchuk, Yurcash і Хамерман Знищує Віруси з'явилися на публіці в екстравагантних образах (фото)

Зірки української рок-музики виступили на благодійному концерті "Панки За Оперу!" у костюмах, що прикрили хіба що причинні місця.

Українські музиканти El Kravchuk, Юрко Юрченко з групи Yurcash і солісти групи "Хамерман Знищує Віруси" з'явилися на публіці ... практично голими.

Фото чоловіків "в зеленому" опублікував сам Юрченко у себе в Фейсбуці.

"Легенди панк-року!", - так він підписав провокаційний знімок.

На фото четверо музикантів позують у зеленому вбранні, якщо так можна сказати про пару аксесуарів, які прикривають тільки "найпотрібніше" ?.

На голову чоловіки наділи зелені перуки, а на ноги та причинні місця - яскраві зелені шкарпетки.

Так музиканти вирішили здивувати публіку на благодійному концерті "Панки За Оперу!", який відбувся 5 травня у столичному Volume Club. Метою концерту було зібрати гроші на операцію Андрію Перебийнісу, учаснику вистави групи Хамерман Знищує Віруси - опери "Рожевий бутон".

Один квиток на концерт коштував 100 гривень. 

Але, враховуючи провокативність образів учасників, ціну можна було б завищити - адже милі шкарпетки на найпомітніших місцях переплюнули навіть "голу" рекламу відомих солодощів ?. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту