Голосом Олени Зеленської заговорили дві японські казки

Фото: instagram.com/olenazelenska_official
Перша леді приєдналася до озвучки проєкту для дітей з особливостями зору.

Дружина президента України Володимира Зеленського розповіла про новий проєкт, у якому бере участь. На своїй сторінці в Instagram пані Олена запостила фото зі студії звукозапису та розказала його історію:

"Вже протягом 4 років у рамках ініціативи #Книгищоговорять волонтери зі всієї України створюють аудіокнижки для дітей з особливостями зору. Сьогодні я також приєдналась до проєкту й озвучила дві японські казки: "Момотаро" та "Дві жабки".

Перша леді додала, що близько 60-80% дітей в Україні мають особливості зору:

"Такі проєкти необхідні для того, щоб діти з порушенням зору та незрячі діти опановували шкільну літературу та почувались включеними в освітній процес".

Також Зеленська закликала до участі в ініціативі людей, які вміють монтувати, редагувати аудіо, музично оформлювати казки або озвучувати твори. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту