Google оцифрує українські національні парки, щоб їх можна було відвідувати віртуально

Фото: Facebook
Буде створено цілу колекцію цифрових панорам природи України.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України за підтримки Google створить колекцію цифрових панорам національних природних парків. 

"Ідеєю проєкту є промоція унікального природного надбання - національних парків України. Завдяки якісним оцифровкам нацпарків компанією Google Україна, мільйони користувачів Google Карт зможуть переглядати локації та будувати маршрути для своїх майбутніх подорожей. Також проєкт має на меті стимулювання віртуального туризму для маломобільних верств населення", - зазначив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.

Оцифровані версії парків незабаром можна буде переглянути на Google Maps. 

Але деякі куточки нашої прекрасної України можна відвідати віртуально вже. Це такі національні парки: "Голосіївський", "Нижньодністровський", "Нижньодніпровський", "Мезинський", "Гетьманський", "Нижньосульський".

До кінця року планують оцифрувати ще й такі заповідники в Івано-Франківській, Чернівецькій та інших областях: "Черемоський", "Верховинський", "Гуцульщина", "Карпатський", "Вижницький", "Сколівські Бескиди", "Зачарований край", "Дермансько-Острозький", "Кременецькі гори", "Дністровський каньйон".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту