Google представив новий ресурс - для пошуку натхнення

Фото: Pexels
Платформа створена для креативних людей, щоби допомагати їм на кожному етапі - від зародження ідеї до продажу готового проекту.

Google презентував новий ресурс для тих, хто любить творити. Це платформа Create with Google. Вона створена для того, щоб надихати творчі особистості, забезпечувати їх інформацією та допомагати втілювати всі їхні шалені ідеї, - описує концепцію проекту searchengines.ru.

Приклади креативних кампаній зібрані в розділі Inspiration (англ. "натхнення"). Доступна також фільтрація матеріалу за різними критеріями та пошук за ключовими словами. У Create with Google також вбудовані два нові інструменти - YouTube Mockup і Audience Connect. Вони допомагають фахівцям на кожному етапі, від пітчу (короткої презентації) до реалізації та продажу своїх ідей і робіт на платформах Google.

YouTube Mockup дозволяє завантажувати відео та демонструвати клієнтам і колегам, як той чи інший ролик буде відображатися на YouTube - з комп'ютера, планшета або мобільного телефону. 

Audience Connect дає можливість відстежувати реакцію клієнтів. Також там можна навіть вести діалог з користувачами.

Зараз нова платформа доступна чотирма мовами: англійською, іспанською, корейською та японською. До кінця року компанія планує розширити цей список для зручнішого користування творчим душам всього світу.

Тож, якщо відчуваєте в собі креативне тяжіння – хутчій тестувати платформу та ділитися з нами своїми враженнями.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту