Google створив дудл на честь автора концепції миття рук

Цей угорський лікар навчив усіх правильно мити руки ще 200 років тому.

Усі вже помітили, що у найпоширенішої пошукової системи Google з`явився новий дудл. І він не просто так, щоб ви собі розуміли. Такий дудл випустили на честь угорського лікаря Ігнаца Земельвейса, який є автором концепції миття рук з метою знезараження. А ще кажуть, що він є одним з основополижників асептики - комплексу процедур проти потрапляння мікроорганізмів в рани.

Трішки історії. 20 березня 1847 року Земельвейс був призначений головним лікарем пологового будинку Віденської лікарні загального профілю, пише видання BURO. Працюючи там, він зобов'язав усіх лікарів дезінфікувати руки, щоб знизити ймовірність зараження пацієнтів. Такі його дії допомогли значно знизити рівень захворюваності у відділенні. 

Спочатку дуже висміювали спосіб стерилізації рук, який запровадив Земельвейс. Насамперед визнання вона не отримала серед колег-лікарів. До нього не прислухались, а пацієнти продовжували вмирати від сепсису. 

І лише за десятиліття рекомендації Земельвейса справді підтвердились. Його концепцію миття та дезінфекції рук почали користуватись усі лікарі та просты люди.

А зараз знання цієї майстерності, як ніколи є актуальними. Тому розглядайте, вивчайте та практикуйте.😉

Матерiали по темi
Як захиститися від коронавірусу: анімовані поради від МОЗ
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту