Google створив проект, який показує вплив клімату на пам'ятки

Photo by Antonio Sánchez on Unsplash
50 яскравих демонстрацій про те, що людство ставить під удар навіть історичну спадщину.

Google запустив онлайн-проект, що показує вплив клімату на історичні пам'ятники. Колекція "Спадщина на межі" містить близько 50 демонстрацій, пише 34travel.me.

25 з них - моделі відомих пам'яток, які розташовані в п'яти локаціях: на острові Пасхи, в старому і новому Единбурзі, в порту Кілва Кісівані (Танзанія), в містах і Чан-Чан (Перу). Так компанія хоче показати своє бачення впливу змін клімату на світ.

Матеріали доступні за посиланням. Для смартфонів доступні також дві галереї з доповненою реальністю: по Мечеті дев'яти куполів в Бангладеші і Форту Герез в Танзанії. Пізніше в AR можуть з'явитися і інші визначні пам'ятки.

Google розраховує, що цей проект приверне увагу суспільства до змін клімату і вплине на дії людей. Але якщо з пам'ятками щось станеться, хоча б залишаться їхні детальні цифрові копії.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту