Google запрошує у віртуальний тур Версальським палацом (відео)

Фото: Pixabay by veryverte
Пошуковик розробив спеціальну екскурсію для тих, хто не може поїхати до Версалю, щоб подивитись шедеври світового мистецтва.

Хочете прогулятись Версальським палацом, але поїхати у Францію немає змоги? Google вирішить цю проблему. Точніше, вже вирішив. Він розробив та представив безкоштовну віртуальну ексурсію палацом у Версалі. Для цього потрібно лиш мати VR-шолом та окуляри, пише Engadged.

У турі кожен зможе у віртуальній реальності відвідати 21 кімнату палацу та детально розглянути близько 10 картин, скульптур та інших витворів мистецтва.

Щоб створити цю екскурсію використали 132 тисячі фотографій.

Якщо ж у вас немає спеціального обладнання для такої екскурсії, то є ще один варіант від Google - онлайн-виставка. Там зібрали понад 390 об'єктів, артефактів і картин з Версальського палацу

А ще можна відправитися у приватну екскурсію по шести найвідоміших залах палацу з аудіозаписом від істориків.

Фото: Wikipedia
Матерiали по темi
Визначили ТОП-15 туристичних місць, які найчастіше шукають в Google
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту