Готель в Японії дозволить жити за 1 долар, якщо ви погодитесь на приховану умову

Фото: Unsplash by Marcus Loke
Ваше особисте життя потрібно буде стрімити на YouTube.

У місті Фукуока, що знаходиться в Японії, є, на перший погляд, звичайний готель. Він називається Business Ryokan Asahi. Та є там досить цікава послуга. Гостям пропонують зняти номер всього лиш за 1 долар (24 грн), пише SoraNews24. Це символічна оплата, адже основною умовою проживання в кімнаті є трансляція всього, що ви там робите на YouTube.

Камера в номері охоплює повністю весь простір, сховатись від неї можна лише в туалеті чи у душі (і на тому спасибі😅). Ще одним плюсом є те, що вона не передає звук. Але це не тому, що у гостя має залишатись хоч якийсь свій особистий простір, а просто, щоб не порушувати чужих авторських прав. Наприклад, якщо гість увімкне пісню чи фільм.

Номер - не багатий. Там лише матрац, низький столик, чайник, телевізор і таті (японський меч). Кондиціонер можна ввімкнути тільки за додаткову плату. І, до речі, 2 години його роботи коштують, як ніч в номері. 

Зараз на YouTube-каналі готелю вже 6 відео з добровольцями, які жили в економному номері "з секретиком".

Ось вам приклад такого ролику. Тільки от залишається відкритим логічне, на наш погляд, питання - для чого це транслювати?🤔

Матерiали по темi
"Ні" списуванню: студенти в Індії писали іспит з коробками на головах (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту