Фото: Unsplash

Гра року: покеруй жителем Фарерських островів і допоможи місцевому туризму

Симулятор, який вас шокує.

На Фарерських островах запустили гру, яка дозволяє користувачеві контролювати дії реального жителя архіпелагу. Про це написав NYP.

На каски місцевих жителів помістили камери, які передають в режимі реального часу картинку з Фарер на екрани комп'ютерів. Користувач може давати місцевому жителю команди через спеціальну консоль, і той їх виконає, якщо це буде безпечно.

"Як і в реальній комп'ютерній грі, головний гравець буде контролювати рухи свого аватара, який не тільки може досліджувати місця пішки, але і злітати в небо на вертольоті, демонструючи з висоти пташиного польоту круті трав'янисті схили, тутешніх 80 тисяч овець і дику природу", — розповіли розробники.

Люди можуть стрибати, бігти або повертати на човнах туди, куди вкаже користувач.

Паралельно місцеві розповідають цікаві факти про Фарери й проводять екскурсію островами.

Гру придумали з метою підтримати туризм на Фарерах, а також для того, щоб зробити приємне туристам, які не змогли через карантин потрапити на острови.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту