Грандіозна угода між LVMH і Tiffany опинилася на межі розірвання

Фото: facebook.com/Tiffany
У всьому винні коронавірус і масові протести в США.

Найбільша угода в історії люкса - покупка ювелірного бренду Tiffany & Co. холдингом LVMH - може не відбутися. Наслідки пандемії коронавірусу й протести в США, які почалися після вбивства Джорджа Флойда, спричинили нестабільну ситуацію на американському ринку, пише The Blueprint.

Саме цьому була присвячена зустріч ради директорів LVMH, яка відбулася в Парижі у вівторок ввечері. Представники LVMH не впевнені, що Tiffany & Co. виконають всі свої боргові зобов'язання до закриття угоди, яке заплановане на середину 2020-го року.

На зустрічі не було зроблено ніяких остаточних заяв, проте члени ради директорів визнали, що LVMH потрібно переглянути рішення про покупку ювелірного бренду.

Нагадаємо, ціна угоди - $16,2 млрд.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту