Грецький острів обіцяє зарплату кожному, хто на ньому оселиться

Фото: wikimedia.org

Влада грецького острова Антикітера в Іонічному морі запрошує всіх охочих на постійне місце проживання. Як повідомляє vokrugsveta.ua, новоприбулим обіцяють надати будинок і земельну ділянку, а ще будуть щомісяця виплачувати допомогу в розмірі €500 протягом трьох перших років життя тут.

Однак відбирати нових мешканців будуть уважно. Перевагу віддадуть грецьким сім'ям з трьома і більше дітьми, але національний пункт зовсім не обов'язковий. Глава місцевої ради каже, що жителі острова готові прийняти у себе приїжджих, якщо вони хочуть придивитися до життя на острові з метою подальшого переїзду.

Згідно з переписом 2011 року, на Антикітері зареєстровані 68 жителів, що мешкають у трьох різних населених пунктах - Галаніані, Потамосі і Хархаліані. При цьому територія острова складає 19,776 км кв.

Антикітера ідеально підходить для розміреного, спокійного життя. Тут можна займатися дайвінгом, насолоджуватися сільським побутом, а також займатися бьордвотчингом. Справа в тому, що цей острів - дуже важливий пункт в сезонній міграції птахів. Спостереження за ними ведуться орнітологічної обсерваторією Грецького орнітологічного товариства.

А ось до цивілізації звідси далекувато - до Криту можна дістатися за дві години, а до материка - в місто Лаконія - за чотири.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Марина Садыкова
Здравствуйте.куда писать? Куда обращаться?
27 січ 2020 р., 17:33
Оллга Зарицкаия
Здравствуйте...куда можно обращаться?
14 вер 2019 р., 17:04
Марк Рогов
Куда,оброщаться?
5 серп 2019 р., 17:59
Ирина Веремейчик
Куда обращаться?Писать?
1 серп 2019 р., 14:21
Hrach Ant
А куда нужна обрашатсья? Буду благодарен за информацию.
6 лип 2019 р., 14:57
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту