Грета Тунберг стала "Людиною року" за версією Time

На обкладинці фото активістки підписали так: "Сила молодості/юних".

Американський журнал Time визнав шведську екоактивістку Грету Тунберг людиною року. Про це йдеться в повідомленні у Твіттері.

Грета прославилася своїми радикальними поглядами на екологію і те, як потрібно боротися з катаклізмами. Раніше вона висміяла політиків за їх безхарактерність у питаннях клімату на Паризькому кліматичному саміті. Також 16-річна шведка перепливала Атлантику на вітрильнику, уникаючи екологічно шкідливих літаків. Подібне вона робить і зараз, перетинаючи океан на катамарані.

Відзначимо, що цього року видання вперше дозволило людям проголосувати на сайті за кандидатуру, яку вони вважають гідною цього звання.

Попри те, що вибір Грети є народним, в коментарях під постом вибухнули суперечки через неоднозначність остаточного вибору рейтингу. Користувачі обурені подібним рішенням і відверто його висміюють.

Пишуть: "Одна з цих дітей жалілася, що її дитинство вкрали" (відсилання до виступу Грети на кліматичному саміті, в якому вона посоромила світових лідерів).

"Жарт року"

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту