Гроші, блиск та алкоголь: Макс Барських влаштував гучну вечірку в новому кліпі

Фото: прес-служба Макса Барських
Відеоробота на пісню "Лей, не жалей" - це виклик будням. Там така вже "розгульна п'ятниця".😃

"Секс, наркотики, рок-н-ролл" - перше, що спадає на думку, коли вмикаєш нове відео Макса Барських на пісню "Лей, не жалей". А так там і є: гроші сипляться, алкоголь ллється рікою, стрази та срібний і золотий пісок усюди. Дорого-багато.🤩

Після виходу останнього кліпу співака на пісню "Берега" пройшло вже півтора роки. І ось Макс повернувся з масштабним та яскравим відео, який навіть нагадує чимось короткометражку. Свою роботу Барських назвав відео-маніфестом, в якому він виступає проти соціальних упереджень і закликає глядача до свободи самовираження.

"Кліп "Лей, не жалей" сповнений духом Studio 54, який свого часу був викликом суспільним нормам і шаблонному світогляду. У стінах цього закладу збиралися найяскравіші зірки та ідоли 80-х від Енді Уорхола і Майкла Джексона, Дональда Трампа та Девіда Бові до простого відвідувача. Путівкою до цього клубу була сміливість, яскравість і неординарність. "Лей, не жалей" - це виклик будням, маніфест проти чужих суджень. Адже всі ми унікальні, в кожному з нас таїться яскравий і неповторний світ. Не бійтеся його показувати і ніколи не забувайте, хто ви є, незважаючи на вік, походження, колір шкіри, сексуальну орієнтацію... І тоді будні перетворяться на п'ятницю, де кожен з вас - найяскравіша зірка", - прокоментував прем'єру Макс Барських.

Фото: прес-служба Макса Барських

Режисером кліпу незмінно є Алан Бадоєв. Головна фішка - те, що там не тільки зйомки, а й вкрплення цитат культових фільмів з графікою ексцентричних блокбастерів 90-х. Артист каже, що вони надихають його з дитинства.

Уся ця феєрія та вибух, що коїться у кліпі обійшлась у 180 тисяч доларів. Зйомки зайняли 40 годин. У відеороботі задіяні 40 акторів, більше 50-ти костюмів, 200 квадратних метрів декорацій та піротехніка. Та що тут ще розповідати - треба дивитись.😊

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту