Губка Боб — гей? Nickelodeon спровокував хвилю дискусій щодо сексуальної ідентичності персонажа мультику

В Інтернеті активно роздумують щодо можливих партнерів героя дитячої історії про підводний світ.

З кінця травня — початку червня у світі проходять заходи, пов'язані з підтриманням прав ЛГБТК-спільнот. Зазвичай вони закінчуються Маршами рівності, які в цьому році переважно пройдуть онлайн.

Дитячий телевізійний канал у рамках акцій опублікував підбірку персонажів, які належать до секс-меншин. Серед них виявився Губка Боб.

"Святкуємо #Pride зі спільнотою ЛГБТК+ і їх союзниками в цьому місяці й щомісяця", - написали у Твіттері каналу.

До добірки також потрапив Швоз Шварц з комедійного серіалу "Henry Danger". Актор Майкл Д. Коен, який зіграв персонажа, заявив про рішення стати трансгендером у 2019 році.

Наступний герой — Корра з мультику "Аватар: легенда про Корру", яка є бісексуалкою.

У коментарях до допису телеканалу відразу почалося обговорення, чи є Губка Боб геєм. Інакше чому Nickelodeon включив улюбленого героя дітей до добірки?

Фанати, які підтримали гомосексуальність Губки Боба, припустили, що його потенційним партнером міг бути Патрік. Але деякі згадали, що автори мультику заявляли про асексуальність своїх героїв, а асексуалів теж відносять до ЛГБТК-спільнот.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту