Гуморист-"джентльмен" Олег Філімонов став учасником "Вечірнього Кварталу" (фото)

Фото: kvartal95.com
Заслужений артист України підіграв Олені Кравець в одеських випусках проєкту.

В Одесі в Літньому театрі "Морвокзал" відбулися зйомки нових випусків проекту "Вечірній Квартал". Перший випуск покажуть у День Незалежності, в ефірі "1+1". Початок о 21:30.

В одному з номерів нового одеського "Вечірнього Кварталу" взяв участь легендарний гуморист, головний "джентльмен" України Олег Філімонов. За сюжетом, героїня Олени Кравець шукала собі вільне місце в залі, а в підсумку її сусідом по партеру виявився знаменитий одесит. Природно, він підіграв актрисі.

Фото: kvartal95.com

"Я дуже люблю проекти "Кварталу", іноді навіть їжджу на фестивалі в інші країни, які вони проводять. Деякі з акторів вже не просто мої колеги, а й хороші знайомі. В Одесі мене попередили, що в програмі буде номер з моєю участю, точніше, навіть невеликий розіграш, але далі передбачалася імпровізація", - розповів Олег Філімонов.

За задумом авторів "Вечірнього Кварталу", героїня Кравець не відразу визнає в особі Філімонова відомого гумориста.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту