Фото: instagram.com/go_a_band

Гурт Go_A напише декілька нових пісень до Євробачення-2021. Найкращу обиратимуть люди

Українські музиканти заявили, що дозволять слухачам вибирати, з якою піснею Україна буде представлена на пісенному конкурсі.

Раніше стало відомо, що через коронавірус скасували Євробачення у 2020 році. Його перенесли на наступний рік. Конкурс пройде в Роттердамі, однак комітет Євробачення заявив, що зміняться деякі правила шоу.

Країни-конкурсанти можуть самі вибрати, чи відправити музикантів, обраних у 2020 році, повторно на конкурс, або обрати нових представників. Швеція та Естонія вже заявили, що будуть повторно проводити відбір, у той час як більшість країн - й Україна, - відправлять переможців цього нацвідбору.

Але конкурсантам доведеться написати нові пісні до конкурсу. Український гурт Go_A журналістам 1+1 заявив, що напише кілька пісень на конкурс, а вибирати кращу будуть люди.

"Бережіть себе і рідних, стежте за здоров'ям! А коли ситуація стабілізується - обов'язково зустрінемося на концертах і фестивальних майданчиках", - написали музиканти в інстаграмі.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту