Фото: Imagine Dragons/Facebook

Гурт Imagine Dragons бере паузу в музичній діяльності

Коли музиканти возз'єднаються - невідомо.

Рок-гурт Imagine Dragons, котрих Billboard неодноразово називав "музикантами року", тимчасово зупиняє гастролі. Причина у тому, що музиканти хочуть проводити більше часу з рідними.

Про це заявив фронтмен Ден Рейнольдс в інтерв'ю CNN.

"Ми намагаємося взяти відпустку прямо зараз, щоб возз'єднатися з сім'єю і друзями. І я маю на увазі, що ми були на гастролях десять років поспіль. Тому всі ми просто хотіли заново відкрити, що значить бути батьком, другом або сином", - говорить Рейнольдс.

Музикант додав, що нещодавно у нього народилася дитина, у гітариста гурту подібна ситуація. Тому американцям потрібна перерва мінімум на пів року. 

А ось коли "дракони" повернуться на сцену, лідер колективу не повідомив. Каже, коли засвербить - тоді й возз'єднаються ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту