Гурт Massive Attack вирішив дослідити викиди вуглецю від концертних турів

Фото: Wikipedia
Вони замовили та фінансували такий проєкт. Потім результатами планують поділитись з усіма колегами.

Нещодавно гурт Coldplay заявили, що припиняють свої гастролі  через те, що при переїздах в турі виділяється дуже багато вуглецю. 

Гурт Massive Attack, напевно, вирішив перевірити скільки ж насправді загрози несуть гастрольні тури зірок та дослідити це питання. Вони замовили та профінансували цілий проєкт по визначенню кількості викидів вуглецю в індустрії живої музики. Гурт об’єднав зусилля із Центром досліджень кліматичних змін в Тіндаллі (США) – групою вчених-кліматологів. Вони хочуть показати на скільки негативний вплив несуть переїзди зірок для атмосфери та представити альтернативні варіанти подорожі, які можна швидко реалізувати. Про це повідомляє Inspired, посилаючись на Pitchfork.

Учасник гурту Роберт Дель Найа в одному з інтерв'ю говорив, що вони могли б повністю відмовитись від гастролей, але передумали. Вони зрозуміли, що зусиль однієї групи - не достатньо. Потрібно збільшити масштаб та залучити колег.

У дослідженні, яке вони організували, будуть вивчати сфери живих виступів з найбільшим вуглецевим слідом: переїзд артистів та фанатів до місця проведення концерту і викиди шкідливих речовин на місці проведення події. Результатами проєкту відразу планують поділитись з колегами-музикантами.

Матерiали по темi
Netflix орендував один з найстаріших кінотеатрів Нью-Йорка. Тепер там показуватимуть фільми сервісу
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту