Гурт ТНМК показав історію України за 5 хвилин (відео)

Фото: скрін YouTube MrBeshan
В анімаційний ролик з репом музикантам вдалось вмістити всі головні факти нашої "строкатої, яскравої історії" (як говориться у приспіві).😉

Гурт ТНМК представив новий шедевр. Ролик "Історія України за 5 хвилин" показує основні моменти нашої історії. Там зображені всі головні віхи - з стародавніх часів і до сучасності, пише Inspired. Згадані також яскраві історічні постаті, що і сформували наше сучасне загальне уявлення про Україну.

Слова авторства Артема Полежака, а анімацію створив художник Сашко Даниленко. Він вже працював, до речі, із Дахою Брахою, ТНМК та Очеретяним котом.

Годі розповідати - це треба дивитись. Зізнаємось чесно, у нас бігали мурашки по шкірі. Адже історія в нас справді "строката, яскрава", як говориться у приспіві треку.😊

Матерiали по темi
Колаборація з вчителями: ТНМК випустили новий хіт (відео)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту