"Happy New Year" - які країни найпершими зустрічають Новий рік

Фото: Unsplash by Jude Beck
Найпершими 2020-ий рік будуть святкувати в Республіці Кірібаті.

Поки в Україні ще у багатьох триває робочий день, дехто вже нарізає олів`є, а "сови" ще сплять, - деякі країни вже зустрічають Новий рік.?

Найпершими почали відзначати 2020 рік щура в острівній державі Республіці Кірібаті, що у Тихому океані. В них Новий рік наступив вже о 12 години дня за київським часом. Там зараз вже повним ходом ідуть гуляння. До речі, так само і в королівстві Тонга. Додамо, що 23 грудня там стався землетрус магнітудою 5,2, пише УНН.

За ними вітання "З Новим роком!" починають лунати у Новій Зеландії. Коли у Києві тільки 13:00, там вже - 2020 рік.

Матерiали по темi
Іронічний плейлист під ялинку: музична хроніка типової новорічної ночі

Наступною країною, яка зустріне Новий рік буде Австралія. До речі, в Австралії цього року могло не бути їх яскравих новорічних салютів, тому що через пожежі в країні люди вимагали скасувати дійство. Влада відмовила у проханні. Чому? Читайте у нашому матеріалі.

Потім гуляння-святкування накриють Азію, Європу, Африку та Америку.

Останнім у 2020-й рік увійде американський острів Самоа. Там Новий рік настане тоді, коли в Києві буде 13:00 1 січня. Найцікавіше те, що країна знаходиться лише за кілька сотень миль від Кірібаті, де Новий рік настає найпершим.

Матерiали по темi
Йоулупуккі чи Кербобо: який ти Дід Мороз (новорічний тест)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту