Хайден Панеттьєрі показала фото спільної з Володимиром Кличком доньки

Фото: twitter.com/haydenpanettier
Це вперше за декілька років, бо дівчинка живе з татом і бачить маму не надто часто.

Американська акторка Хайден Панеттьєрі, яка тривалий час зустрічалася з українським боксером Володимиром Кличком та народила від нього доньку, показала, як підросла дівчинка. Хайден не публікувала фото Каї-Євдокії декілька років. Дівчинка постійно живе з батьком у Європі, у той час як Хайден залишається у себе на батьківщині, у США.

На одному зі знімків 6-річна крихітка танцює зі своїм татом, Хайден підписала його: "Найкращий батько з усіх коли-небудь існуючих".

Фото: twitter.com/haydenpanettier

Нагадаємо, після розриву з Кличком-молодшим особисте життя акторки складається не надто вдало. Вона потерпає від насилля з боку свого нового хлопця. Недавно стало відомо, що він відлупцював її на День святого Валентина.

Фото: twitter.com/haydenpanettier
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту