HBO перетворить на серіал культовий мюзикл "Бріолін" з Траволтою

Фото: Paramount Pictures
Спін-офф розповідатиме про середню школу 50-х років, відносини між підлітками та перехідний вік.

Американський канал HBO взявся перезнімати кінокласику – музичний фільм "Бріолін" ("Мастило"), що вийшов у світ у 1978 році. Головні ролі у тому мюзиклі зіграли Джон Траволта та Олівія Ньютон-Джон. 

Як пише tvline.com, за мотивами мюзиклу створять серіал. Як і в оригінальному сценарії, події у ньому розгортатимуться в Америці 50-х років. Однак якщо "Бріолін" романтизував ті часи (така собі ідеальна Америка у нестримному оптимізмі та благополуччі, де люди без жодних проблем, окрім любовних переживань, співають, танцюють та кохаються), то "Бріолін-2" покаже гострі питання, актуальні для всіх часів -  які існували тоді і нікуди не поділися зараз – тиск однолітків у школі та жахи перехідного віку.

Постер нового фильму. Фото: tvline.com

Однак, за словами творців, нудно не буде:

"Це середня школа і життя в невеличкому американському містечку, показане в масштабі великого рок-н-рольного мюзиклу. З тим самим духом, енергією та переживаннями, про які ви відразу думаєте, почувши будь-яку зі знакових пісень "Бріоліну".

HBO інтригує та не розповідає, чи з'являться у фільмі тепер уже підстаркуваті Траволта та Ньютон-Джон, лише кажуть, що "деяких персонажів фільму ви вже знаєте, а з іншими незабаром будете знайомі".

Що стосується музики, то у фільмі пролунають і старі хіти, і нові композиції, написані спеціально для кіноновинки.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту