Фото: HBO

HBO випустив чорний бокс для переглядів серіалів. Так глядачеві ніхто (і ніщо) не завадить

Коробку неможливо купити - тільки виграти 😎. Зробити це можуть лише американці.

Студенти - це не тільки пласт суспільства, який вміє дивом виживати на парах після тижнів вечірок і гулянок. Це ще й постійні посиденьки в гуртожитках і битва за кухонну поверхню для готування вечері.

Але головна проблема студентів - це наявність сусідів по кімнаті. І коли справа доходить до перегляду серіалів - вона загострюється 😁.

HBO, думаючи про проблеми учнів, випустив чорну коробку HBO Box, яка дозволить дивитися серіали без втручання сусідів. Це цілісна конструкція з прорізами для ніг, в якій також розмістили вентиляцію і двері 😮. Шумоізоляція в боксі відсутня, тому до "будиночку" доведеться брати навушники.

Бокс працює так:

У компанії відзначають, що їхня коробка вирішить проблему "людного" перегляду серіалів не тільки у студентів, але і в багатодітних сім'ях. Або в інтровертів, яким треба максимальна самота 😁.

Дивно те, що коробку не можна купити. HBO пропонує її виграти в конкурсі, який триватиме до 7 листопада.

Умови прості: під постом у Твіттері компанії Fooji потрібно залишити коментар з поясненням того, навіщо людині знадобиться бокс. Всього планують подарувати 350 подібних девайсів, однак тільки американським студентам 😖.

"Йод" вже в передчутті нової хвилі мемів щодо варіантів застосування HBO Box. Якщо вам на розум прийшло щось подібне - діліться своїми ідеями в коментарях до посту IOD на Фейсбуці (бо особисто ми відразу подумали про фразу "я в будиночку", коли в Раді голосують за важливий законопроєкт або просто кнопкодавлять 😂😂😂).

Потім зробимо підбірку найкреативніших мемасиків. Запустимо тренд у соцмережах 😉.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту