Херсонський кавун зареєструють як ексклюзивний бренд

Ягода стане урівень зі швейцарськими годинниками, шампанським та сиром Рокфор

Херсонський кавун може стати продуктом із захищеним географічним зазначенням. Про це повідомила на своїй сторінці у «Фейсбуці» виконуюча обов'язки міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцєва.

Як стало відомо, кілька днів тому у Херсоні відбулася установча конференція Асоціації виробників херсонського кавуна. Сім організацій-засновників представляють баштанництво, експортну діяльність і науково-дослідну сферу. Найближчим часом установчі документи Асоціації будуть подані для державної реєстрації.

Географічне зазначення — це позначення, що використовується на товарах, які мають певні властивості, репутацію та особливості, що зумовлені переважно саме місцем походження. Географічними зазначеннями є, наприклад, сир Рокфор, грузинські вина, швейцарські годинники, шампанське, коньяк.

Географічне зазначення забороняє третім сторонам використовувати саме запатентовану назву. Будемо вважати, що це наша відповідь французам – тепер вони точно не зможуть називати свої кавуни херсонськими!

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту