Хлопець на ім`я Мак Бук знявся у рекламі Microsoft, де відкрито розкритикували ноутбук Apple (відео)

Фото: Pexels
Одвічна боротьба Microsoft–Apple набирає нових обертів – починається гра не за правилами.

Компанії Microsoft та Apple ніколи не приховували конкуренції між собою. Та нова реклама ноутбука Surface Laptop 2 від Microsoft розриває мережу. У відеоролику технологічного гіганта запросили знятись хлопця з Австралії, якого звати Макккензі Бук (скорочено – Мак Бук), пише MMR.

Мало того, що ім`я хлопця - вже відкритий натяк, то ще й без прямої критики не обійшлось. У рекламі ноутбук Surface Laptop 2 порівнюють з MacBook Air від Apple. А робить це той самий хлопець з цікавим ім'ям. На додачу - у фіналі відео той закликає користувачів придбати собі саме Surface, адже йому можна довіряти.

А поки чекаємо на не менш провокаційну відповідь від Apple, подивимось цю рекламу. Ох, "Йод" відчуває, що "запахло смаженим" ?. 

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту